Вагітна Олена Кравець презентує лінію одягу для майбутніх мам

Єдина жінка в команді Студія Квартал 95 Олена Кравець під час вагітності особисто зіштовхнулася з проблемою вибору стильного та зручного одягу для майбутніх мам. Акторка вирішила допомогти українкам, що мають народити, створивши модне, стильне та зручне вбрання. 

Щоранку безглуздо розглядаючи вміст гардеробу, я вирішила, що якщо красивий, зручний, цікавий одяг для вагітних (без рюшів, драпіровок і не “в квіточку”) складно знайти, його потрібно створити! – пояснила зірка.

Саме це спонукало Олену створити власну лінію одягу для вагітних OneSize by Lena Kravets на базі українського бренду InsideU. Акторка звертає увагу, що використовувала лише натуральні тканини, щоб максимально піклуватися про комфорт вагітних жінок.

На своїй сторінці у Facebook Олена Кравець пообіцяла вже зовсім скоро показати фото речей для майбутніх мам із власної колекції.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>