Валентина Семеренко фінішувала 10-тою в останній гонці сезону

Валентина Семеренко фінішувала 10-тою в останній гонці сезону

У неділю, 22 березня, відбулася підсумкова гонка на Кубку світу в Ханти-Мансійську, що закриває сезон в біатлоні.

У неділю, 22 березня, відбулася остання гонка на Кубку світу – жіночий мас-старт.

Лідер жіночої збірної України Валентина Семеренко, добре почавши першу половину гонки, провалила її другу частину. На третій і четвертій стрільбі українка не зуміла «закрити» всі мішені, і була змушена накручувати штрафні кола, відкотившись, таким чином, з групи лідерів. Але вона все таки поборолася на фінішних кілометрах і зуміла фінішувати у десятці найсильніших.

Також варто відзначити ураганний хід Валі, яка сьогодні показала другу швидкість у гонці, поступившись тільки Кайсі Макаряйнен. Ще одна наша біатлоністка Юлія Джима, яка прорвалася в мас-старт буквально в останній момент, сьогодні продемонструвала непогану готовність, з трьома промахами закінчивши мас-старт 18-тою.

А виграла гонку німкеня Лаура Делмайер, другою фінішувала представниця Чехії Габріела Соукалова, третьою – француженка Марі Дорен Абер.

1.  Лаура Далмайер (0+0+0+0) 35:08.2
2.  Габріела Соукалова (0+0+0+0) +7.1
3.  Марі Дорен Абер (0+0+1+1) +19.9

10.  Валя Семеренко (0+0+2+1) +53.3
18.  Юлія Джима (1+1+1+0) +2:06.0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>