Валя Семеренко: Семенов виправдав мої сподівання повністю

Валя Семеренко: Семенов виправдав мої сподівання повністю

Українка Валя Семеренко прокоментувала перемогу у Різдвяній гонці, що пройшла в німецькому Гельзенкірхені.

“Я виступала тут багато разів, були призові місця, були четверті, п’яті, але перемоги до сьогоднішнього дня не було. А мені цього дуже хотілося: ну повинна ж я хоч коли-небудь в цьому Гельзенкірхені перемогти?

Тим паче, що мучитися довелося серйозно. Було дуже важко, суперники били дуже сильні. Але ми з Сергієм непогано впоралися із стрільбою, чисто пройшли останні вогневі рубежі, і добре бігли. Усе це і принесло довгоочікувану перемогу. Звичайно, я дуже і дуже рада. Відчуття фантастичні, емоції просто переповнюють.

Коли ти біжиш в повну силу, ти просто не бачиш гонки. Ти знаєш, як потрібно працювати – і просто працюєш. Тому по ходу гонки я практично не звертала уваги на те, яке місце ми зараз займаємо.

І тільки коли в гонці переслідування відстріляла четвертий рубіж і першою передала Сергію естафету – тільки тоді мені стало зрозуміло, що ми йдемо в лідерах і можемо перемогти. Дуже сподівалася на Сергія – і він мої надії повністю виправдав, – цитує україну Совєтский спорт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>