Ванессa Мей на Олімпіаді-2014 в Сочі виступала незаконно

Ванессa Мей на Олімпіаді-2014 в Сочі виступала незаконно

Чотири чиновника покарані за фальсифікацію результатів Ванесси Мей при відборі на Зимові Олімпійські ігри-2014

Чотири словенських функціонера покарані чотирирічним відстороненням від діяльності за фальсифікацію відбіркових результатів відомої скрипачки Ванесси Мей, яка представляла збірну Таїланду в гігантському слаломі на Білій Олімпіаді-2014 в Сочі, інформує news.rambler.ru.

Дане рішення прийнято виконкомом Асоціації лижних видів спорту Словенії. Щоб відібратися на Олімпійські ігри-2014, Мей було необхідно набрати в середньому не більше 140 балів у п’яти кваліфікаційних заїздах (очки в гірськолижному спорті нараховуються в зворотному порядку). Скрипачці вдалося виконати дану вимогу за рахунок успішного виступу на відбірковому етапі в словенській Крвавце.

За підсумками розслідування, проведеного спеціальною комісією, виявилося, що результат Мей був фальсифікований на замовлення однієї з тайських компаній. Винними були визнані директор змагань Борут Хробат, головний суддя Владімір Макуц, а також хронометристи Матьяж Голтец і Туго Марінчек.

На Іграх-2014 знаменита скрипачка, яка виступала під прізвищем батька – Ванакорн – зайняла останнє місце, програвши за підсумками двох спусків переможниці Тіні Мазе зі Словенії 50 секунд. Істотна різниця в результатах Ванесси Мей (на фото), показаних в Словенії і на Олімпіаді-2014 в Сочі, викликала підозру у чиновників Асоціації, які й ініціювали розслідування даного епізоду.

          

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>