''Вас обдурять!'' В ''ДНР'' придумали схему наживи на зубожілому …

На території так званої “Донецької народної республіки” особи, наближені до ватажка сепаратистів Дениса Пушиліна за винагороду обіцяють посприяти розвитку бізнесу і просунути ті чи інші інтереси.

Така інформація з’явилася в телеграм-каналі “КараулЪ”. За їхніми даними, деякі з цих “решал” заходять так далеко, що беруть винагороду навіть у двох або трьох конкуруючих сторін, кожній обіцяючи вирішити питання в її користь.

“Кілька джерел вказали на наявність подібного свавілля в сфері пасажирських перевезень і роздрібної торгівлі. Панове бізнесмени, не забувайте, ви граєте навіть не з наперсточниками, це МММ. Вас обдурять”, – попередили в телеграм-каналі.

За їхніми даними, також в “ДНР” йде відвертий торг про лобіювання інтересів тих, хто претендує на посади в споруджуваній пірамідальній системі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, “міністр доходів і зборів ДНР” Олександр Тимофєєв (“Ташкент”) присвоїв собі в Донецьку велике аграрне підприємство “Колос Д”, вартість активів якого оцінюється в 850 млн рублів.

Крім того, в незаконному захопленні бізнесу “Ташкента” звинуватили найбільші успішні транспортні компанії окупованій частині Донецької області.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>