Ватажка "ДНР" Захарченка ховають у закритій труні

В окупованому Донецьку почалась церемонія прощання з ватажком “ДНР” Олександром Захарченком, якого було вбито унаслідок вибуху в кафе “Сепар”.

Про це повідомляється на сторінці telegram-каналу Inside Donetsk.

За словами очевидців, біля Донбас-опери зібралося чимало людей. Бойовики перекрили рух вулицею Артема, від Богдана Хмельницького до Садового.

Попрощатися з терористом прибули самопроголошений глава Республіки Крим Сергій Аксьонов, глава невизнаної республіки Південна Осетія Анатолій Бібілов, спікер “парламенту ДНР” Денис Пушилін, депутат так званої Держдуми з делегацією з РФ Андрій Козенко, очільник “ЛНР” Леонід Пасечник із делегацією.

Також провести в останню путь Захарченка прийшов і “міністр доходів і зборів ДНР” Олександр Тимофєєв на прізвисько “Ташкент”, який був важко поранений під час вибуху.

Нагадаємо, в центрі Донецька 31 серпня прогримів вибух біля кафе “Сепар”, в результаті якого було вбито ватажка “ДНР” Олександра Захарченка. За даними терористів, разом із ним був вбитий його охоронець, постраждало ще 12 осіб. 

Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що до загибелі ватажка терористів “ДНР” може бути причетний Київ. Служба безпеки України вважає це міжусобними війнами між терористами, які не можуть поділити владу та гроші.

Виконувати обов’язки ватажка угруповання “ДНР” після вбивства Захарченка буде “віце-прем’єр” Дмитро Трапезников. У 2001-2005 роках він був менеджером футбольного клубу “Шахтар”, відповідав за розвиток фан-руху. Трапезникова називали “сірим кардиналом” угруповання. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>