Ватажка "тітушок" Крисіна етапують до виправної колонії у Донецькій області

Фігуранта низки справ щодо побиття активістів Євромайдану та засудженого за вбивство журналіста В’ячеслава Веремія Юрія Крисіна етапують із СІЗО до місця відбування покарання у Донецькій області.

Про це на своїй сторінці у Twitter написала прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган.

“Ну що, температура спала. Пора і на місце відбування покарання. Юрія Крисіна, фігуранта справ про катування під час Майдану, а також про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія, етапують із СІЗО у Києві до виправної колонії в Донецькій області”, – розповіла вона.

Нагадаємо, ватажка “тітушок” Юрія Крисіна та його спільників підозрюють у вбивстві журналіста В’ячеслава Веремія, якого вбили в ніч проти 19 лютого 2014 року поруч із Софійською площею в Києві під час Євромайдану. 

Крисін став фігурантом й інших справ. Зокрема, справи про напад на автозаправну станцію “Народна АЗС” у Києві в районі аеропорту “Жуляни” 5 травня 2016 року.

13 червня апеляційний суд Києва засудив Крисіна у справі про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія до п’яти років в’язниці. До того Шевченківський районний суд столиці призначив йому умовний термін покарання.


ВідеоП’ять років в’язниці замість умовного терміну. Апеляційний суд переглянув вирок Крисіну

Апеляційний суд переглянув вирок Юрію Крисіну. Його звинувачують у співучасті в убивстві журналіста В’ячеслава Веремія, це сталося 2014-го, під час Революції гідності. Крисіна, якого також називали керівником “тітушок”, раніше засудили до 4-х років позбавлення волі умовно.

П'ять років в'язниці замість умовного терміну. Апеляційний суд переглянув вирок Крисіну

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>