Вбивство адвоката ГРУшников розкрито – Матіос

Тіло Юрія Грабовського було знайдено 25 березня.


Анатолий Матиос

<!–         –>

Заступник генерального прокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив про наміри протягом тижня оприлюднити результати розслідування вбивства адвоката Юрія Грабовського, який захищав в суді ГРУшников Єрофєєва та Александрова.

“Нам вдалося розкрити це вбивство, і я думаю, що протягом тижня ми відкрито, публічно, з максимальним наданням відео – і фотоматеріалів, надамо загальну закінчену картину того, що сталося, причин, умов і, найголовніше, – мотивів вбивства Грабовського”, – заявив прокурор в ефірі телеканалу “112. Україна” увечері в суботу, 4 червня.

Адвокат Грабовський зник в середині березня. 10 березня у Facebook Грабовського з’явився запис про те, що він покинув територію України через небезпеку, яка йому загрожувала. “Вибачте, що підвів вас мої друзі!!! Довелося виїхати з України, не по своїй волі! Зате я в безпеці! Не знаю, коли повернуся, по можливості, буду відповідати вам. Дуже хочу назад на Батьківщину”, — нібито написав Грабовський. Потім на його сторінці було опубліковано фото вигляду єгипетського Шарм-еш-Шейха”. Поліцейськими встановлено, що напередодні зникнення адвокат був у себе в офісі, а потім зник у невідомому напрямку. Також правоохоронці дізналися про несанкціоноване використання невідомими особистої сторінки Грабовського в соціальній мережі Facebook.

20 березня головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив, що підозрюваний в причетності до організації зникнення Грабовського затриманий. Вранці 25 березня стало відомо про те, що адвокат одного з російських ГРУшников Юрій Грабовський дійсно знайдений убитим, місце його поховання вдалося знайти завдяки свідченням двох підозрюваних, один з яких був затриманий.

За інформацією військової прокуратури, Грабовського “вбили насильницьким шляхом”, на ньому також був браслет з вибухівкою. Тіло вбитого адвоката знайшли закопаним у лісі за 27 км від Жашкова.


За матеріалами:

112.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>