Вбивство Нємцова: Кадиров назвав підозрюваного "патріотом …

Вбивство Нємцова: Кадиров назвав підозрюваного "патріотом …

Глава Чечні розповів про підозрюваного у вбивстві Нємцова Заура Дадаєва.

Глава Чечні Рамзан Кадиров повідомив, що знав Заура Дадаєва, підозрюваного в причетності до вбивства Бориса Нємцова, і вважав його “справжнім патріотом Росії”. Про це глава російської республіки написав в Instagram.

“Заур був одним з найбільш безстрашних і мужніх військовослужбовців полку. Він особливо відзначився в бою поблизу Беноя, коли проводилася спецоперація проти великої банди терористів”, – написав Кадиров.

Він доручив секретарю радбезу республіки Вахіту Усмаєву розслідувати обставини звільнення Дадаєва з ВВ МВС РФ. “Мені незрозумілі справжні причини і мотиви звільнення Заура з лав ВВ МВС Росії. Кажуть, пояснював хворобою матері”, – повідомив він.

“Усі, хто знає Заура, стверджують, що він є глибоко віруючою людиною, а також, що він, як і всі мусульмани, був вражений діями Шарлі і коментарями на підтримку друкування карикатур”, – розповів глава регіону.

Кадиров також висловився з приводу іншого фігуранта кримінальної справи про вбивство Нємцова Беслана Шаванова, який підірвав себе гранатою в Грозному. Він назвав його “хоробрим воїном”.

“Ми віримо, що буде проведено ретельне розслідування, яке покаже, чи дійсно винен Дадаєв і що насправді стало причиною його вчинку”, – додав глава регіону.

Як повідомляв Корреспондент.net, сьогодні вранці стало відомо, що один з підозрюваних у причетності до вбивства Бориса Нємцова підірвав себе гранатою в Грозному. Чоловік, якого впізнали як Беслана Шаванова, був блокований поліцейськими в квартирі одного з будинків по вулиці Льва Яшина. Він кинув одну гранату в бік співробітників поліції, а другою підірвав себе.

Удень 8 березня Басманний суд Москви заарештував п’ятьох затриманих у справі про вбивство Бориса Нємцова – Заура Дадаєва, Хамзада Бахаєва, Тамерлана Ескерханова, а також Анзора і Шагіда Губашевих. Вони перебуватимуть під вартою до 28 квітня.

Заур Дудаєв зізнався в причетності до вбивства Нємцова.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>