Ведучі розпочали другий півфінал Євробачення виконавши переможні хіти українською

Під час другого півфіналу Євробачення–2017 ведучі конкурсу Олександр Скічко та Володимир Остапчук заграли на музичних інструментах та затанцювали і заспівали фрагменти найвідоміших переможних хітів Євробачення попередніх років в українському стилі.

Як повідомляє Укрінформ, Олександр Скічко заграв на сопілці, стверджуючи, що з дому не виходить без сопілки, а Володимир Остапчук взяв до рук акордеон.

До речі, ведучі не лише заграли, а й станцювали та навіть заспівали фрагменти найвідоміших переможних хітів пісенного конкурсу разом із Українським народним хором імені Станіслава Павлюченка та хореографічним ансамблем «Київ».

Так, зі сцени Євробачення по-новому зазвучали пісня «Euphoria» переможниці Євробачення-2012 Лорін зі Швеції, «My series one» переможниці 2005 року Хелени Папарізу з Греції. Окрім того, лунали фрагменти пісні «Fairytale», якою у 2009 році Європу підкорив Олександр Рибак з Норвегії та «Rise like a Phoenix» – пісні, яка стала переможною для Кончіти Вурст з Австрії у 2014 році. Усі пісні супроводжувалися запальними танцями артистів у національних українських костюмах та світловим шоу.

Нагадаємо, імена перших фіналістів стали відомі 9 травня. За підсумками першого етапу, до фіналу, який відбудеться 13 травня, пройшли 10 учасників: Sunstroke Project з Молдови, Dihaj з Азербайджану, представниця Греції Demy, Robin Bengtsson зі Швеції, португалець Salvador Sobral, чарівна Kasia Moś з Польщі, Artsvik з Вірменії, Isaiah з Австралії, Hovig з Кіпру та бельгієць Blanche.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>