Велика Олігархічна: Коломойський дав добро на знищення …

Велика Олігархічна: Коломойський дав добро на знищення …

Велика Олігархічна: Коломойський дав добро на знищення проекту Льовочкіна - політика Ляшка (ВІДЕО)

У Мережі з’явився запис телефонної розмови між керівником телеканалу «1 +1» Ткаченко і власником цього медіа-ресурсу – олігархом і головою Дніпропетровської ОДА Коломойським. У ньому останній дає чіткі вказівки почати «знищення» політичного проекту іншого українського олігарха Льовочкіна – політика Олега Ляшко.

Про цю новину повідомляє «Преса України». 

«Для фан-клубу Коломойського. Як ця людина розуміє свободу. Задумайтесь на секундочку – ця розмова відбувається після того, як сотня героїв заплатила своїми життями за наше право жити в нормальній демократичній країні, де свобода слова не є дівкою за викликом. Так, я теж вважаю, що Ляшко – проект Льовочкіна. Але це виглядає огидно, коли держслужбовець/олігарх Коломойський телефонує керівникові 1 +1 і дає вказівку почати знищувати іншого політика Ляшко. А це посилання для тих фанатів Коломойського, які почнуть писати, що я на зарплаті у Ляшка», – написав на своїй сторінці в Facebook журналіст Сергій Лещенко. 

В цілому, зараз в Україні виникла серйозна загроза початку «Великої олігархічних війни». 

«Зараз в країні три центри впливу – Київ, Дніпропетровськ і Донецьк. Як би не закінчилася епопея Гіркіна-Стрєлкова, очевидно, з гегемонією «донецьких» рано чи пізно буде покінчено. Київ залишиться один на один з Дніпропетровськом, де під прапорами ура-патріотизму зріє нове сплетіння бізнесу, судів, правоохоронних органів і холодного прагматичного розрахунку. Це буде поєдинок Петра Порошенка з Ігорем Коломойським», – розмірковує на своїй сторінці в соцмережі інший журналіст Мустафа Найєм. 

Водночас, створення справжніх «приватних армій» олігархів – добровольчих батальйонів – призводить до появи на політичній сцені нових впливових фігур – польових командирів, які, відчувши свій вплив, незабаром самі почнуть диктувати умови своїм покровителям. 

«Україна стоїть на порозі великих політичних змін. Війна на сході істотно змінила баланс сил у регіонах і породила польових командирів, багато з яких вже зараз готуються до політичної кар’єри. У них є свої прес-служби, з’являються аналітики та радники з політичних питань. Тим часом, конкуренція батальйонів на воєнному фронті переростає у протистояння між їх спонсорами. Вже зараз видно спроби створення приватних армій і лояльних військових підрозділів, успіхи яких намагаються конвертувати в реальний політичний вплив. 

Але якщо ще недавно польові командири повністю залежали від своїх покровителів, незабаром, відчувши свій вплив, вони почнуть диктувати умови», – вважає Найєм.

Читайте також:

Тільки зареєстровані користувачі можуть лишати коментарі.

  • Fedor Pomidoroff 10.07.2014 12:10

    То есть Украина знает, что Ляшко – пидарас(в хорошем смысле этого слова, то есть гомосексуалист)?! И все равно за него голосует почти 10% ?!!  То есть это не ватники с колорадами придумали?! 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>