"Велике протистояння": у липні Земля побачить незвичайне космічне явище – РБК

Фото: Марс (pixabay.com/ru/users/GooKingSword)

Марс максимально наблизиться до Землі

У липні 2018 року відбудеться унікальне космічне явище – Марс максимально наблизиться до нашої планети. Червона планета буде знаходитися на одній лінії з Сонцем і Землею 27 липня. Про це пише Cikavosti.

В даний момент Марс по яскравості свого світла поступається лише гіганту Юпітеру. Фотограф Алан Дайер вважає, що в залежності від того, як Марс сходить на південному сході, на поверхні води з’являється блискуча доріжка. Зазвичай такі “доріжки світла”, викликані відбиттями від маленьких гребінців хвиль, що утворюють тільки Сонце і Місяць (у рідкісних випадках Венера і Юпітер). Але тепер така доріжка є і у Червоної планети.

Фотографу вдалося зробити унікальний знімок, на якому можна побачити Марс і Юпітер з їх “сяючими доріжками”, а також Чумацький шлях і Сатурн в Стрільці.

Знімок Алана Дайера (cikavosti.com)

Читайте також вчені з NASA показали людям, як виглядає унікальна карликова галактика IC 4870, в центрі якої помітні нитки блакитного газу.

Як уберегтися від теплового та сонячного ударів

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>