Великий, це для тебе – Ломаченко присвятив свою перемогу Мохаммеду Алі

Великий, це для тебе - Ломаченко присвятив свою перемогу Мохаммеду Алі

Чемпіон світу у двох вагових категоріях українець Василь Ломаченко після перемоги над Романом Мартінесом заявив, що хотів би провести бій з Орландо Салідо.

“Я готовий битися з Салідо, я хочу реваншу! Я вже забув ту поразку – вона зробило мене сильнішим, вона дала мені великий досвід у професійному боксі.

Але тепер я хочу це зробити для своїх фанів, тому що найбільше вони хочуть цей реванш. Я зроблю це для них.

Свою перемогу хочу присвятити великому, тому, кого ніхто не зможе перевершити – Мохаммеду Алі. Великий, це для тебе”, – сказав Ломаченко відразу після бою.

Василь Ломаченко ефектно нокаутував Романа Мартінеса

Також Ломаченко розповів про свої подальші плани.

“Я дуже радий, що зробив таку справу, потрапив в історію боксу. Найприємніше те, що всі дізнаються країну завдяки спорту. Це візитна картка країни. Я радий, що роблю це для своєї країни. Радий, що про неї говорять завдяки спорту.

Далі я повертаюся в Аккерман, завтра вилітаю, післязавтра прилітаю додому. Далі – рибалка.

Що стосується боксу, то це питання до промоутера. Я готовий до всього. Я хотів би, щоб запропонували якесь велике ім’я, хороший бій, який буде мене розвивати.

Якщо ви помітили, що кращі бої проходять з боксерами високого рівня. Я хотів би боксувати з великим ім’ям. Почекаємо”, – заявив Ломаченко.

Роман Мартінес – Василь Ломаченко (перемога українця нокаутом в 5-му раунді)

Нагадаємо, український боксер Василь Ломаченко здобув перемогу над пуерториканцем Романом Мартінесом і став чемпіоном світу за версією WBO у першій легкій вазі.

Українець тримав хід бою під контролем і нокаутував суперника у 5-му раунді.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>