Вже по новій справі. Шокін просить Раду дати дозвіл на арешт …

Генеральний прокурор Віктор Шокін просить Раду дати дозвіл на арешт нардепа Сергія Клюєва.

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому прес-службою прокуратури. “У рамках нового кримінального провадження стосовно С. Клюєва 16 червня 2015 генеральний прокурор України Віктор Шокін звернувся до Верховної Ради України з поданням про дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Клюєва”, – зазначено в повідомленні.

“Ним здійснені кримінальні злочини, передбачені ч. 3 ст. 209 (вчинення правочинів з майном в особливо великих розмірах, отриманих в результаті суспільно небезпечного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також вчинення дій, спрямованих на приховування та маскування незаконного походження такого майна, прав на таке майно), ч.5 ст. 369 (надання посадовій особі, яка займає особливо відповідальне становище, неправомірної вигоди в особливо великому розмірі за вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду і в інтересах третіх осіб дій з використанням наданого їй службового становища) Кримінального кодексу України “, – заявили в прокуратурі.

Як повідомлялося, 3 червня Верховна Рада дала згоду на притягнення Клюєва до кримінальної відповідальності. Того ж дня парламентарій намагався залишити межі України через аеропорт “Бориспіль”, але його не пропустили працівники Держприкордонслужби.

4 червня Клюєв не прийшов на допит, після чого СБУ почала його розшук на території України за дорученням Генпрокуратури.

Раді пропонують звільнити генпрокурора через втечу Клюєва

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>