Вибори мають відповідати європейській культурі і наблизити нас до ЄС

Під час виступу на форумі “Відкритий діалог” президент Петро Порошенко наголосив на важливості неухильного дотримання стандартів чесних виборів, букви і духу виборчого законодавства.

Про це повідомляє інтернет-представництво президента України.

“Вибори мають цілковито відповідати європейській політичній культурі і наближувати нас до Євросоюзу. Вони – теж частина нашої європейської та євроатлантичної стратегії. Вибори – це наш з вами відповідальний тест на нашому шляху до ЄС та НАТО. Переконаний — ми здамо цей тест на відмінно”, – сказав Петро Порошенко.

Також глава держави зазначив, що Україна йде своїм шляхом.

“Власний шлях розвитку – це звільнення від колоніальної залежності від Росії, послідовний курс на набуття членства в ЄС і НАТО та опертя на власні сили. Це – рішуча відсіч планам Росії знищити незалежність України. Це – відстоювання наших національних інтересів”, – підкреслив президент.

Також Порошенко зазначив, що Україна – одна з найбільших країн Європи, багата на ресурси, з унікальною геостратегічною позицією.

“Ми можемо використати весь цей потенціал на благо всього українського народу й кожного українця, лише якщо будемо вільними й незалежними. Бо воля для українця понад усе”, – підсумував він.

Крім того, Петро Порошенко заявив, що повноправне членство в Європейському Союзі та НАТО остаточно гарантуватиме державну незалежність, національну безпеку України, а також стане запорукою свободи і добробуту громадян.

Нагадаємо, Верховна Рада України проголосувала за закріплення курсу країни щодо у ЄС та НАТО.

Раніше повідомлялося, ЦВК зареєструвала президента Петра Порошенка кандидатом у президенти на вибори 31 березня.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>