Вибори Туска президентом Європейської ради були сфальсифіковані, – МЗС Польщі – РБК

Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що перевибори Дональда Туска президентом Європейської ради були сфальсифіковані. Про це повідомляє TVN24.

“Під час виборів Туска дійшло до фальсифікацій. У нас є результати експертизи, які свідчать, що Дональд Туск був обраний способом, що підлягає оскарженню на рівні європейського права. Я надав експертизу прем’єр-міністру”, – зазначив Ващиковський.

За його словами, тепер польський уряд має вирішити, чи варто оскаржити обрання Туска, яке, на думку міністра, є “поразкою Польщі” через подвійні стандарти.

Так, Ващиковський вважає, що коли поляки виставили свого кандидата Яцека Саріуш-Вольського, то у представників країн ЄС запитали, “хто проти”, замість того, щоб запитати “хто за і хто утримався”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр національної оборони Польщі Антоні Мацеревич звинуватив президента Європейської ради, колишнього прем’єр-міністра Польщі Дональда Туска в “незаконній оборудці” з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Messenger


Telegram


Chrome

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>