Визначено головні наукові прориви 2016 року

Серед них — виявлення екзопланети, подібної до Землі.

Експерти встановили найбільш значущі наукові відкриття, зроблені за 2016 рік, передає журнал Science. У числі головних проривів виявилось відкриття гравітаційних хвиль колаборацією LIGO, а також — екзопланети, подібної до Землі, біля зірки Проксима Центавра.


Крім того, до числа проривів фахівці зарахували також і перемогу штучного інтелекту AlphaGo над професійним гравцем в ґо Лі Седолем. ІІ, який обігнав людину в грі, розробила компанія Google DeepMind.

Далі в рейтингу йде відкриття, що підтверджує факт про те, що видалення старих клітин в організмі мишей середнього віку продовжує життя.

У ТОП-5 також включено опис моделі психічного стану у людиноподібних мавп — механізму, завдяки якому вони можуть впізнавати бажання і наміри інших.

Раніше повідомлялося, що, на думку вчених, мозок жінки при вагітності змінюється на два роки. Це вдалося встановити завдяки магнітно-резонансної томографії.

Вчені з’ясували головну перевагу бігу

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>