Винний в атаці на міліціонерів в Маріуполі бойовик покінчив із …

Винний в атаці на міліціонерів в Маріуполі бойовик покінчив із …

Гриненко спочатку намагався покинути своє укриття в жіночому одязі.


Гриненко Николай

<!–    –>

Микола Гриненко, якивідкрив вогонь по правоохоронцям у Маріуполі 23 лютого, покінчив із собою під час операції співробітників міліції спеціального призначення “Сокіл” та Національної гвардії України щодо його затримання.

“Гриненко намагався покинути своє укриття в жіночому одязі. Коли зрозумів, що будинок оточений, покінчив життя самогубством, вистріливши собі в голову”, – повідомив начальник ГУ МВС України в Донецькій області В’ячеслав Аброськін на своїй сторінці в Facebook.

На місці працює слідчо-оперативна група Іллічівського райвідділу міліції. Також премія в 100 тисяч грн за інформацію, яка мала допомогти зловити цього небезпечного злочинця, залишається в преміальному фонді, оскільки повідомлень від місцевих жителів не надходило.

23 лютого в Маріуполі був відвернений теракт, в ході операції один міліціонер загинув, двоє важко поранені. Один із злочинців убито по ходу переслідування, інший втік з місця пригоди. Маріупольська міліція була піднята по тривозі, проводилися оперативно-розшукові заходи.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>