Виправдання Тимошенко є доказом "легітимності" газових …

Виправдання Тимошенко є доказом "легітимності" газових …

Виправдання Тимошенко є доказом легітимності газових контрактів, - Міллер

Глава Газпрому Олексій Міллер заявив, що рішення Верховного суду України, який виправдав Юлю Тимошенко є доказом того що російсько-український кабальний газовий контракт є “легітимним”. Також він заявив, що Російська Федерація виграє суд, бо “правда” в газовому питанні на боці Росії.   

Про це повідомляє своїм читачам Преса України з посиланням на Інтерфакс- Україна.

“Верховний суд України – це вища судова інстанція України. Контракт, який був підписаний в 2009 році, в цьому випадку є безперечним”, – заявив Міллер.

Глава Газпрому заявив, що рішення суду “ще раз наголошує, що протягом п’яти років українська сторона виконувала всі умови контракту, платила за постачання газу в рамках цього контракту і до останнього часу не було жодних серйозних проблем”.

Нагадаємо, що верховний суд України сьогодні, 24 червня, передав захисту екс-прем’єрки Юлії Тимошенко повний текст рішення про визнання її невинності у скандальній «газовій справі».

Читайте також:

 

Тільки зареєстровані користувачі можуть лишати коментарі.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>