Виступ Порошенко на Олімпійському – з’явився коментар Зеленського

Зеленський буде очікувати Петра Порошенка 19 квітня о 19.00 на НСК «Олімпійський» / УНІАН

Кандидат в президенти Володимир Зеленський чекає опонента в другому турі президентських виборів та чинного главу держави Петра Порошенка 19 квітня о 19.00 для проведення дебатів на НСК «Олімпійський» і не мав наміру брати участь в агітаційних заходах опонента, що відбувались 14 квітня у неділю поблизу стадіону.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі «Зе! Команди».

У прес-службі запевнили, що, коли була розпочата дискусія про передвиборчі дебати, то штаб опонента погодився на їхнє проведення саме 19 квітня на НСК «Олімпійський», але потім у Порошенка змінили свою позицію.

Читайте такожПорошенко на “Олімпійському” заспівав Зеленському пісеньку про “Я прийшов – тебе нема” (відео)

«Коли почалася розмова про дебати, то Зеленський запропонував 19 квітня на НСК «Олімпійський». Петро Олексійович прийняв ці умови, а потім почали з’являтися якісь нові умови, але це все може нескінченно тривати», – зауважили в «Зе! Команді».

Тому, як наголосили в штабі, Зеленський очікуватиме на Петра Порошенка 19 квітня о 19.00 на НСК «Олімпійський» для проведення дебатів, а 14 квітня біля стадіону був «агітаційний мітинг Петра Порошенка».

У Зеленського підкреслили, що «ми не беремо участі в агітаційних заходах (опонента – УНІАН)».

«Петро Олексійович сказав, що «стадіон – так стадіон»… Дебати в студії «Суспільного» – це не є вимогою закону, про це наша сторона неодноразово говорила. Вимогою закону є проведення дебатів напередодні дня тиші, тобто, цього разу – це 19 квітня. Законодавство не вимагає проведення дебатів в студії «Суспільного», це є постанова ЦВК, але це не є вимогою закону», – додали у «Зе! Команді».

Як повідомляв УНІАН, кандидат у президенти, чинний глава держави Порошенко прибув на НСК «Олімпійський», куди запросив на дебати свого опонента у другому турі президентських виборів шоумена Володимира Зеленського.

Однак Зеленський не прийшов. Президент виступив перед присутніми на площі біля стадіону, після чого зустрівся з журналістами у конференц-залі НСК «Олімпійський».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>