Ви витерли об нас ноги. Портников розповів про своє найбільше …

Про це він написав у соціальній мережі Facebook.

“Я знаю, що в політиці кордонів немає, але Юлія Володимирівна і це перейшла”, – написав журналіст.

“112 канал, Юліє Володимирівно, влаштовував провокації проти активістів Майдану, був створений для дезінформації і наклепів. NewsOne щоденно, 24 години на добу, переконує своїх глядачів, що всі наші зусилля по зміні країни, все протистояння з Росією – марні. 112 канал пов’язують з Захарченком, “м’ясником Майдану”. NewsOne – з Азаровим, але й Мураєв із Рабиновичем – не краще. Але справа не тільки в цьому”, – наголошує Портников.

Журналіст нагадує, що будь-який заклик на Майдані за звільнення Тимошенко сприймався людьми з величезною недовірою, що його буквально проштовхували на мітингах Турчинов, Яценюк і Тетяна Чорновіл. У той час як люди вважали  Юлію Тимошенко таким же породженням олігархічної системи, як Януковича.

“Чи не тому, що їх переконували в цьому серед інших бродячий цирк Савіка Шустера чи телеканал “Інтер”? Якби ми не зламали цю систему, ви до сих пір би сиділи, Юліє Володимирівно. А Шустер вів би свої програми і скакав би по пеньках з Януковичем разом з іншими пристосуванцями. І був би як сир у маслі. Проблеми у нього виникли не до, а після Майдану. І то – вигадані проблеми. Ви це добре знаєте”, – стверджує публіцист.

Натомість чесні журналісти захищали Тимошенко як політичного в’язня, стверджує Портников. Деякі – як Тетяна Чорновіл – заплатили за це своїм здоров’ям. Інших, і тому числі самого Портникова, було піддано брудному цькуванню.

“Ніхто з людей, яких ви захищаєте, мене не підтримав, а кілери з 112 каналу ще й приїхали до мене додому разом із “тітушками”. А тепер ще й ви витерли об нас ноги. Соромно, Юліє Володимирівно. Всьому має бути межа”, – підкреслює журналіст.

Віталій Портников також запросив Юлія Тимошенко на свій ефір на телеканал Еспресо.

“Бенефісу, який влаштовують вам інформаційні найманці, не обіцяю, – резюмував він. – Але завжди готовий з вами розмовляти в чесній дискусії”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>