Вкрали навіть переховані дружиною гроші: нардеп Кривенко розповів подробиці пограбування

Народний депутат Віктор Кривенко показав журналістам квартиру, котру обікрали злодії. Разом із нею пограбованим виявилося і сусіднє помешкання, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Політик переконує, що поцупили з оселі багато, однак точної суми називати не став. “Ми це вказали в своїй заяві, тобто це частина коштів і дружини, які в неї були і про які я не знав, але злочинці вміють шукати”, – пояснив він. За словами Кривенка, квартира взагалі належить тещі, але в декларації ця нерухомість зазначена. Крадіжка сталася ще перед Різдвом, коли родина поїхала на свято до батьків, а виявили злочин тільки 8 січня – після повернення.


ВідеоКвартиру нардепа Віктора Кривенка обікрали

Злочинці зламали замки квартири, де живе народний депутат Віктор Кривенко з сім’єю. Забрали гроші та ювелірні вироби. Про неприємний інцидент позафракційний обранець повідомив в себе на сторінці Facebook. Крадіїв обізвав “гнидами”. Та найбільше, каже, шкода хрестика, в якому хрестили донечку.

Квартиру нардепа Віктора Кривенка обікрали

Від рук грабіжників постраждали і сусіди народного обранця. Щоправда, їх крадії обчистили до того, як зайти в тещину квартиру депутата Кривенка. Інженер Віктор Риков якраз вставляє новий замок сусідам і каже, що немає таких дверей, яких грабіжник не відкриє. “Банки відкривають, про що тоді говорити! Заходиш в інтернет, купуєш набір для аварійного відкриття дверей, як його позиціонують. Насправді це набір для домушників”, – розповів він.

За девять днів нового року в Києві обчистили майже 100 квартир. За словами правоохоронців, в день злочинці грабують десь до 15 помешкань. “Будь-який замок відкривається. Майже у всіх металопластикові вікна, які теж відкривають, вивертають усе – борошно, крупи вивертають, всю постільну білизну, дивани піднімають, матраци”, – розповів заступник начальника управління  поліції охорони у Києві Григорій Ткаченко. Надійні двері, складні замки – це мінімум, який потрібно зробити, щоб вберегти своє майно від грабіжників, а ще ліпший спосіб – сигналізація. Крім того, допоможуть дружні відносини з сусідами та пильний консьєрж.

Як повідомлялося, напередодні народний депутат Кривенко заявив про пограбування квартири у Києві, в якій він мешкає. Фото розкиданих на підлозі речей політик опублікував на своїй сторінці у Facebook. “Пограбували квартиру. Гниди”, – написав Кривенко під фото.

Кореспондент ТСН Маріам Оганнисян

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>