Влада мріє, щоб нас поменшало, – Комаровський про тривалість …

Рівень смертності в Україні останнім часом в десятки разів перевищує народжуваність. Така ситуація давно стала приводом для занепокоєння громадських організацій та у першу чергу медиків.

У чому ж причина такого фатального майбутнього, пояснив в ефірі програми “Бацман LIVE” лікар-педіатр Євген Комаровський.

На його думку, слід звернути увагу на закордонний досвід, де населення може похизуватися міцним імунітетом і не так часто хворіє. І зовсім не тому, що дотримується аскетичного способу життя:

“Коли ми чуємо, що середня тривалість життя у Франції 86 років, то це не тому що всі французи займаються спортом, не п’ють і не палять. Ні, це технологія: своєчасне обстеження та профілактична медицина”, – зазначив він.

Комаровський запевнив: страждають від передчасних хвороб переважно українські чоловіки – вкоротити віку їм може “власна дурість”:

“Перш за все, вони не займаються ніколи своїм здоров’ям. Вони просто ходять, падають і помирають. Якщо пощастить. А іноді вони перетворюються на овочів після інсульту і лежать роками поруч із дружиною, котра намагається його прогодувати із останніх сил. Ми, лікарі, кричимо про це на кожному кроці”.

Але найбільшою проблемою Комаровський називає навіть не це: лякає фахівця політика чиновників, котрі не вбачають у підвищенні рівня смертності нічого страшного. Якраз навпаки – тільки власну вигоду:

“Українці не розуміють головного: довго жити – це технологія, а не тільки генетика. Наприклад, я нещодавно повернувся з Баку, де люди при однакових із нашими умовах живуть довше…Влада зацікавлена, щоб нас було менше, тому кожна бабуся, що вижила, наближує страх пенсійного фонду. “, – підсумував педіатр.  

Дивіться: інтерв’ю з Євгеном Комаровським

Як повідомляв портал “Знай.ua”, лікар Комаровський пояснив, чому не можна кричати на дітей.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>