Влада проводить політику геноциду по відношенню до жителів …

Влада проводить політику геноциду по відношенню до жителів …

Відмова уряду від виконання зобов’язань щодо соцзабезпечення громадян Сходу свідчить про впровадження політики геноциду.

Про це заявили в прес-службі депутатської групи «За мир і стабільність».

«Уряд України офіційно заявив, що не буде направляти соціальні виплати на території Донецької і Луганської областей, які непідконтрольні Києву. Також уряд заявив, що вартість постачання газу і електроенергії на ці території буде компенсуватися з зарезервованих коштів на соціальні пільги та пенсії. Фактично це означає, що навіть якщо Київ виконає обіцянки з опалення та газу на майбутній холодний період, що ще не є очевидним, то ті мешканці Донецької та Луганської областей, яким необхідна матеріальна допомога, громадяни України, залишаться взимку без засобів до існування. А це є ознакою геноциду, адже влада навмисно створює життєві умови, розраховані на повне або часткове фізичне знищення жителів Сходу. Варто відзначити, що геноцид визнається ООН міжнародним злочином», – заявили в депгруппі.

Народні депутати зазначили, що такі злочинні дії уряду суперечать європейським цінностям соціальної солідарності.

«Ми виступаємо категорично проти дефолту соціальних зобов’язань стосовно громадян України. Ми вважаємо абсолютно неприпустимим з боку держави проводити політику соціальної сегрегації – ділити людей на гідних і недостойних держпідтримки за територіальною ознакою. В той час, як закриваючи очі на політичні протиріччя, весь світ єдиний у розумінні необхідності надання широкої допомоги жителям Донбасу, наш уряд прирікає їх на голод і нужду. Це суперечить проголошеному Україною курсу на вступ до Європейського Союзу та європейським цінностям соціальної солідарності», – повідомили в депутатській групі.

Крім того, у своєму зверненні народні депутати групи закликали уряд виконати свої зобов’язання перед країною.

«Ми наполягаємо на тому, що Верховна Рада України на своєму першому ж засіданні повинна звернутися до уряду України із закликом виконувати соціальні зобов’язання перед усіма громадянами країни, незалежно від їх місця проживання. Адже відмова уряду від виконання своїх зобов’язань фактично свідчить про визнання втрати українських територій», – резюмували нардепи.

Як повідомляв Корреспондент.net Україна буде фінансувати тільки підконтрольні Києву райони Донбасу, а газ і електрику будуть поставлятися на окуповані ДНР і ЛНР території, щоб не допустити гуманітарної катастрофи в зоні АТО.

7 листопада Кабмін прийняв постанову №595, згідно з яким всі бюджетні організації Донецької та Луганської областей на територіях, контрольованих сепаратистами, повинні бути переведені на підконтрольні українським властям території до 1 грудня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>