Влада США почала розслідування щодо Apple

Компанія Apple наприкінці минулого року сповільнила роботу смартфонів iPhone попередніх моделей з метою зменшення навантаження на батареї.

Міністерство юстиції та Комісія з цінних паперів і бірж США ведуть розслідування щодо корпорації Apple через скандал з уповільненням роботи низки моделей iPhone. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.
 
Американська влада підозрює, що Apple, спотворивши дані про продуктивність низки старих моделей смартфонів, могла порушити закони про розкриття інформації. Крім того, перевіряючі органи дотримуються думки, що своїми діям компанія могла вводити в оману інвесторів.
 
Нагадаємо, раніше Apple зізналася, що оновлення iOS 10.2.1, яке вийшло близько року тому, знижує продуктивність моделей iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus і iPhone SE заради збільшення тривалості роботи батареї і вирішення проблем з раптовими відключеннями смартфонів.

Apple визнала, що iPhone і iMac мають вразливість
 
У компанії перепросили і пообіцяли надавати користувачам більше інформації про стан акумуляторів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>