Володар «Каннського лева» Марк Вілкінс зняв ролик про …

Володар «Каннського лева» Марк Вілкінс зняв ролик про …

16 жовтня Міністерство оборони представило відеоролик американського режисера швейцарського походження, володаря «Золотого лева» Міжнародного фестивалю реклами «Каннські леви» та учасника короткометражної програми Short Film Corner у межах Каннського кінофестивалю Марка Реймонда Вілкінса про Збройні сили України «Кожен з нас». Ролик презентував на брифінгу радник міністра оборони Олександр Данилюк, пише «Дзеркало тижня».

 

Відеоролик триває одну  хвилину. У ньому розповідається, ким до війни були звичайні чоловіки, які тепер виконують свій військовий обов’язок перед Україною. «Жоден з нас не народжений для війни, але всі ми тут, щоб захистити нашу свободу», – зазначається у відео.

 

Над створенням цього проекту, окрім режисера Марка Вілкінса, працювали агентство Banda Agency та продакшн-компанія Radioaktive Film. При цьому радник міністра підкреслив, що режисер і його команда займалися створенням ролика виключно на волонтерських засадах.

 

«Українська правда. Життя» повідомляє, що з початку революційних подій у Києві, Марк Вілкінс активно підтримував протести проти колишньої влади та переймався долею України. «Тому, побачивши сценарій, він одразу виявив бажання взяти участь.Підготовка до зйомок тривала протягом двох місяців. Знімальна група у складі шістдесяти людей працювала виключно на громадських засадах; техніку для зйомок безкоштовно надали рентал компанії, а всі інші витрати покрили продакшн, режисер та агентство за свій кошт», – йдеться в повідомленні видання.

 

 

 Марк Вілкінс в українському лісі. Вісім років тому він вперше приїхав до України і вважає її своєю другою батьківщиною

 

Творці ролика повідомили, що його виробництво коштувало їм близько 2 млн гривень, підготовка до зйомок тривала близько двох місяців.

 

Креативний директор Banda Agency Павло Клубнікін розповів «УП.Життя», що у відеоролику знялися як професійні актори, так і пересічні громадяни, а сам ролик – не документальний.

 

У Banda Agency «Телекритиці» повідомили, що наразі відеоролик «Кожен з нас» не транслюється на жодному телеканалі, проте переговори ведуться.

 

Олександр Данилюк на брифінгу також повідомив, що у серпні в оборонному відомстві була проведена зустріч з українськими режисерами і креативними директорами рекламних агентств для обговорення питання формування позитивного образу армії в суспільстві.

 

З цією метою було прийнято рішення створити низку іміджевих рекламних роликів про участь солдатів-добровольців у бойових діях в АТО.

 

 

Нагадаємо, 23 липня вийшов ролик «Повертайтеся живими» режисера Андрія Нестеренка.

 

18 липня в ефірі телеканалів СТБ, ICTV і Нового каналу стартувала соціальна реклама на підтримку української армії, знята командою СТБ під керівництвом головного режисера Олени Захарчук.

 

«Телекритика»

Фото – скрін-шот відео сайту mera-mag.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>