Володимиру Кличку поки не дають шанс завоювати титул, яким …

Володимиру Кличку поки не дають шанс завоювати титул, яким …

Згідно з рішенням WBO, наступним суперником Володимира Кличка може стати Дерек Чісора або Тайсон Ф’юрі. Однак рішення боксерської організації не буде мати реальної сили до тих пір поки про бій не домовляться промоутери.Владимир Кличко, бокс

<!–           –>

Володимиру Кличку поки не дають шанс завоювати титул WBC, яким володів його брат до відходу з великого спорту.

Швидше за все українець в наступний раз вийде в ринг, щоб захистити ті титули, якими він вже володіє – WBA, WBO, IBF і IBO. Висока ймовірність того, що провести захист Кличка зобов’яже WBA, адже пояс WBO він відстояв нещодавно в поєдинку з австралійцем Алексом Ліпаї.

Тим не менш, WBO на всяк випадок розписала кілька боїв вперед, які можуть вплинути на змагальний графік Кличко. Так, статус обов’язкового претендента буде розіграний між британцями Дереком Чісорою і Тайсоном Ф’юрі – 29 листопада в Лондоні. Втім, як зазвичай буває все будует залежати від того, як домовляться менеджери сторін, а також від результату самого бою.

Додамо, що Кличко відразу ж після того, як його старший брат Віталій оголосив про рішення покинути професійний спорт, заявив про бажання завоювати його пояс WBC і тим самим стати чемпіоном світу за версією всіх провідних організацій. Втім, навіть після того, як вакантний титул виграв канадець Бермейн Стіверн, про будь-які переговори з організацією, а також чемпіоном, мова не йшла.

Нагадаємо, що 15 листопада Кличко буде захищати титул IBF з болгарином Кубратом Пулєвим. Поєдинок відбудеться в Гамбурзі.

За матеріалами: DT.UA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>