Володимир Кличко подасть на Ф'юрі в суд

Реванш українського і британського боксерів може не відбутися в жовтні.кличко фьюри бокс

<!–  –>

Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі Володимир Кличко заявив, що подасть у суд на чемпіона Тайсона Ф’юрі за те, що команда британського боксера намагається внести корективи у вже підписаний контракт на бій.

“На жаль, команда Ф’юрі намагалася змінити умови вже підписаного контракту багаторазово, і це продовжується до нескінченності. Щоб захистити свої права і, врешті-решт, провести матч-реванш, я змушений подати в суд”, – сказав Кличко у своєму зверненні до фанів боксу.

При цьому промоутер Кличків Бернд Бенте не впевнений, що бій відбудеться в жовтні: “Я не знаю, чи буде бій у жовтні. Це залежить від судового рішення і, можливо, триваючих переговорів з командою Ф’юрі, тому що наші двері завжди відкриті. Але я сумніваюся в цьому, тому що їх вимоги абсолютно неприйнятні. Для нас це порушення контракту і тепер ми повинні прийняти заходи.

Я не можу передбачити, як будуть розвиватися події. Я говорив з Володимиром і я ніколи не бачив, щоб у чемпіона був такий довгий простій, особливо, після того, як він тільки що виграв титул. Він заробив би великі гроші на цьому бою (реванші з Кличком). Я не розумію, що відбувається”.

Нагадаємо, раніше вже повідомлялося про те, що команда Ф’юрі не підтверджує дату реваншу з Кличком, який був орієнтовно запланований на 29 жовтня.


За матеріалами:

Братство Кличко


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>