Волонтер Юсупова про бійців АТО: Це наше надбання, якщо нас …

У суботу, 17 червня, о 20:10, у програмі “Рандеву” волонтер Наталія Юсупова розповіла про те, як ставиться до волонтерів та військових, які не дочекавшись завершення війни стали депутатами та про те, чому вони цього робити не повинні були.

“Є волонтери, є військові. Війна не закінчилася. Чому ви мали совість піти в депутатство. Війна не скінчена. Ви не маєте на це право”, – сказала Юсупова. 

Вона також розповіла про бійців АТО: “Ці люди, котрі воюють, котрих призивали, котрі в добровольчих батальйонах, – це надбання нашої країни. Це не голосно сказано, я вам точно говорю. Це наше надбання. Якщо нас з вами будуть ображати, то вони нас будуть захищати. Ці хлопці стануть наперед на костилях, без ніг, вони стануть попереду”.

Також вона сказала, що думає про Революцію Гідності: “Три роки і ми дуже часто чуємо, мовляв, за що стояв Майдан. Заради чого загинули люди. Мене це так дратує. Ви не розумієте. Я кожен день, коли йду на прогулянку в центрі, я проходжу ці фотографії біля Михайлівського собору і кожен раз вдивляюся в ці обличчя. Розумієте, ніхто не має права говорити про це, бо ці люди йшли за свою правду, на свою державу”.

Також волонтер у програмі “Рандеву” розкаже, чому її син під час навчання за кордоном ще у 2011 році почав ненавидіти вихідців з РФ.

Дивіться повне відео інтерв’ю:

Довідка. Наталя Юсупова – бізнесвумен, громадський діяч, волонтер, світська левиця. Під час євромайдан і революції в Києві Наталя Юсупова стала волонтером. Неодноразово бувала на Майдані, брала участь в суботниках і з гламурної світської левиці перетворилася в людину з бажанням допомагати іншим.

Уже після революції і з моменту початку АТО на сході України жінка регулярно бере участь в зборі коштів для поранених солдатів, відвідує госпіталі, спілкується з бійцями та їхніми рідними. Юсупова перестала спілкуватися з багатьма своїми “друзями”, але знайшла нових друзів і подруг. 

Як повідомляв 5.UA, волонтери розробили для українських військових нову радіокеровану платформу. У мережі Інтернет також з’явився перший відеозапис випробувань проекту нової радіокерованої платформи для українських військових “Черепашка”, озброєної автоматичним станковим гранатометом. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

Проект “Кровомобіль”: Як учні львівської гімназії допомагають рятувати життя бійців – фоторепортажLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>