Волох про діяльність Шокіна: «Нас знову розвели, як кошенят!»

Волох про діяльність Шокіна: «Нас знову розвели, як кошенят!»


Бурхлива діяльність на новій посаді Генерального прокурора України Віктора Шокіна була лише вдалою ширмою, призначеною для заспокоєння обуреної громадськості. Шокін також, як і його попередники, закриває всі гучні кримінальні справи про корупцію, при цьому саме зараз відомство, очолюване Віктором Шокіним, як ніколи раніше грубо порушує закон та права українців.

Про це пише у соцмережі член громадської ради з питань люстрації Карл Волох, новину передає «Преса України».

«З розчаруванням і злістю констатую: нас знову розвели як кошенят. Я маю на увазі Генпрокурора. Кілька перших тижнів на посаді він демонстрував бурхливу діяльність, щоб заспокоїти суспільство, доведене до кипіння бездіяльністю (явно, не випадковою і не безкоштовної) попереднього Генпрокурора Яреми. Але поступово і цей симулякр зійшов на ніщо. Абсолютно нульовий результат по всіх без винятку великих справах зі скільки-небудь серйозною корупційною складовою – ось конкретний підсумок діяльності нашого подававшого надії охоронця законності. Скажу вам більше: як на мене, ніколи ще після Пшонки (а то і включаючи його) Генпрокуратура не плювала на закон настільки нахабно і безцеремонно», – пише Волох.

Волох приводить в приклад «справу про змову вищих посадових осіб держави та Нафтогазу», в якому, при потуранні співробітників прокуратури зловмисники збагатилися на суму в «12 мільярдів кубів необґрунтовано відібраного газу». Також активіст згадує про недавно згорілу під Києвом базу компанії «БРСМ».

«Історія з закриттям справ за горезвісній компанії БРСМ – приклад прокурорської поведінки ще більш нахабної і розгнузданої – вони відкрито плюють в очі суспільству – навіть не намагаючись зберігати видимість дотримання закону. Об’єктивних і незаперечних свідчень маси злочинів у цій компанії – хоч греблю гати.. «..» Факти ці загальновідомі, що не заважає Генпрокуратурі і особисто першому заступнику Гузирю раз за разом закривати справи проти компанії БРСМ і її керівників. Останній лист про «необгрунтоване порушення справ проти менеджменту БРСМ» Гузир направив у МВС 6 червня – за два дні до пожежі», – повідомляє Волох.

Блогер зазначає, що завдяки впливу першого заступника Шокіна, минулого тижня з СБУ було вилучено і закрито резонансну справу за екологічну катастрофу в результаті пожежі і «незаконним діям вищих посадових осіб Генпрокуратури в «кришуванні» цієї компанії».

«Ви тільки уявіть: загинули люди, завдано гігантської шкоди екології регіону, я, посилаючись на конкретні процесуальні документи, вказую в заяві в СБУ, що в цьому винні перші керівники прокуратури і тому вони не можуть розслідувати цей кейс, а вони забирають справу з СБУ і нахабно її закривають. І плювати їм на Закон про протидію корупції, який регулює такі ситуації з конфліктом інтересів, і на думку українського суспільства», – обурений громадський активіст.

Раніше ми повідомляли: Генеральний прокурор України Віктор Шокін заявив, що подання про позбавлення недоторканності з народних депутатів Сергія Клюєва і Сергія Мельничука далеко не останні, і скоро у Верховну Раду України будуть спрямовані нові подібні документи.

Читайте також:

‘);if(“undefined”===typeof loaded_blocks_da){loaded_blocks_da=[];function n(){var e=loaded_blocks_da.shift();var t=e.adp_id;var r=e.div;var i=document.createElement(“script”);i.type=”text/javascript”;i.async=true;i.charset=”windows-1251″;i.src=”//code.directadvert.ru/show.cgi?async=1adp=”+t+”div=”+r+”t=”+Math.random();var s=document.getElementsByTagName(“head”)[0]||document.getElementsByTagName(“body”)[0];s.appendChild(i);var o=setInterval(function(){if(document.getElementById(r).innerHTMLloaded_blocks_da.length){n();clearInterval(o)}},50)}setTimeout(n)}loaded_blocks_da.push({adp_id:e,div:t})})(139581)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>