Воронін розпочав тренерську кар'єру

Воронін розпочав тренерську карєру

Колишній український футболіст Андрій Воронін призначений головним тренером “Бюдеріха”, повідомляє офіційний сайт клубу.

Інших деталей про співпрацю з 37-річним українцем німецький клуб не наводить.

“Бюдеріх” базується в однойменному районі невеликого містечка Мербуш, який знаходиться в землі Північний Рейн-Вестфалія і підпорядкований адміністративному округу Дюссельдорф.

Виступає клуб у районній лізі Нижнього Рейну, яка в системі футбольних ліг відноситься до сьомого рівня і знаходиться у двох дивізіонах від Регіоналліги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екс-форвард збірної України хоче попрацювати з Шевченком

Андрій Воронін ще у 15-річному віці, будучи гравцем академії одеського “Чорноморця” перебрався до Німеччини, де і пройшла більша частина його кар’єри. Українець виступав за такі клуби, як “Боруссія” М, “Майнц”, “Кельн”, “Байєр”, “Ліверпуль”, “Герта” і “Фортуна” Д.

Останнім клубом форварда було російське “Динамо”, після закінчення контракту з яким в травні 2014 року вiн залишався без роботи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>