"Ворскла" у 100-хвилинному поєдинку поступилася "Карабаху" в Лізі Європи

“Ворскла” зазнала поразки від “Карабаха” у матчі 4-го туру групового етапу Ліги Європи – 0:1.

Азербайджанці повели в рахунку вже на 12-й хвилині. Артур “привіз” пенальті, віддавши неточну передачу на Богдана Шуста. Голкіпер був змушений фолити проти суперника, який підхопив м’яч. Араз Абдуллаєв підійшов до м’яча та впевнено реалізував одинадцятиметровий.

До перерви команди показували відверту нудну гру на слизькому газоні. Футболістам заважали суворі погодні умови й відсутність підігріву на стадіоні імені Бутовського.

У другому таймі емоцій поєдинку додали фанати, які почали кидати на поле петарди. На 65-й хвилині арбітр навіть був змушений відвести команди у підтрибунне приміщення.

Через 10 хвилин гра поновилася і “Ворскла” усіма силами намагалася вирвати бодай нічию, але підопічним Василя Сачка мало-що вдавалося.

У компенсований до другого тайму час полтавчани таки мали шанс відігратися. Шарпар на 90+4 хвилині головою пробивав після подачі з кутового, але Халльдоурссон створив дивовижний сейв, допомігши своїй команді привезти з Полтави жадану перемогу.

Після поразки “Ворскла”, маючи в активі 3 очки, залишилася на третій позиції групи Е. В чемпіона Азербайджану також 3 пункти, але гірша різниця забитих і пропущених м’ячів, ніж в українського клубу.

У паралельному поєдинку цього квартету лондонський “Арсенал” розписав нульову нічию з португальським “Спортингом”.