Впродовж "дня тиші" бойовики 13 разів обстріляли позиції сил АТО

Впродовж "дня тиші" бойовики 13 разів обстріляли позиції сил АТО


Впродовж дня, у день тиші, проросійські сепаратисти здійснили станом на 19-у годину 13 обстрілів позицій сил АТО та населених пунктів на Луганському, Донецькому та Дебальцевському напрямках.

Про це повідомляють в прес-центрі штабу АТО.

Бойовики застосували стрілецьку зброю, міномети та артилерію, озброєння танка по населених пунктах Станиця Луганська, Кримське, Сокольники, Миколаївка, Мар’їнка, Рідкодуб, Майорськ, Нікішине, Шуми.

Українські військові вогню у відповідь не відкривали, наголосив речник АТО Леонід Матюхін.

У штабі АТО також підкреслюють, що в Донецькому аеропорту зафіксовані два обстріли із стрілецької зброї нового терміналу з території, контрольованої проросійськими сепаратистами.

Раніше у РНБО заявили, що день тиші триватиме добу. Після цього буде зроблено висновки щодо продовження режиму тиші залежно від дій іншої сторони.

Сьогодні з 10:00 у зоні АТО оголошено режим тиші. У РНБО наголошують, що українські військові дотримуються цього режиму, здійснюючи спостереження за іншою стороною конфлікту.

Сепаратисти на своїх сайтах інформують, що з 10:00 9 грудня всім частинам і підрозділам силових структур ДНР забороняється відкриття вогню з усіх видів зброї. Водночас проросійські бойовики звинувачують українських військових в обстрілі Донецька.

Нова зустріч контактної групи з реалізації мирного плану на Сході України з участю представників України, Росії і ОБСЄ, а також представників сепаратистів мала б відбутися цього тижня в Мінську.

0

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>