Впродовж доби бойовики здійснили 41 обстріл сил АТО

Впродовж доби бойовики здійснили 41 обстріл сил АТО


Ситуація у зоні проведення антитерористичної операції й надалі ускладнюється.

Незаконні збройні формування збільшують кількість та інтенсивність обстрілів позицій наших сил та населених пунктів Донбасу – на цей час їх було вже 41.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

Станом на 18 годину бандити 41 раз обстріляли позиції наших військ. Бойовики вже декілька днів поспіль відкривають вогонь з важкого озброєння – танків, артилерії, у тому числі Градів, – йдеться у повідомленні.

За даними штабу АТО, епіцентром напруженості залишається район донецького аеропорту. З мінометів та озброєння танків бандформування протягом дня обстрілювали метеовежу та новий термінал донецького летовища. Із артилерійських систем бойовики відкривали вогонь по наших позиціях у районі населених пунктів Опитне та по п’ять разів Тоненьке і Водяне.

Крім того, незаконні збройні формування двічі обстріляли із реактивної системи залпового вогню Град та мінометів населені пункти Піски й Опитне, а з протитанкових керованих ракет – Гранітне. З мінометів також було обстріляно населені пункти Авдіївка і Гранітне.

Також, за даними штабу АТО, на інших напрямках з гранатометів та мінометів було обстріляно населені пункти Золоте, Мирне, Орлово-Іванівка, Нікішине, Кримське, Редкодуб, тричі Чермалик та околиці Чернухіно. Поблизу Кряківки наші позиції було обстріляно з танка. А у районі Нікішиного працював снайпер.

0

1319

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>