Все про новий iPhone X: гаджет буде впізнавати власника в обличчя і надсилати 3D-емоджі

12 вересня корпорація Apple представила новий смартфон iPhone X, який за багатьма параметрами відрізняється від своїх попередників.

Головна новинка – функція розпізнавання обличчя власника, яка отримала назву Face ID. Ця технологія замінить сканер відбитки пальців, який був на попередніх iPhone.

Face ID працює завдяки вбудованому у смартфон нейропроцесору. Він зможе розпізнавати обличчя власника навіть у темряві, при цьому, якщо користувач iPhone X змінить зачіску або почне носити окуляри, гаджет все одно буде впізнавати його в обличчя.

В Apple запевняють, що iPhone не можна буде розблокувати за допомогою фотографії власника або макіяжа, що повторює його обличчя. За оцінкою компанії, шанс того, що чужа людина зможе розблокувати ваш iPhone X, дорівнює одному до мільйона.

Завдяки вбудованому нейропроцесору у нового “яблучного” гаджета з’явилася можливість відправляти 3D-емоджі. Вони зможуть повторювати рухи обличчя власника. Також можна буде записати відео, в яких замість голови людини з’явиться емоджі і буде говорити його голосом.

Що стосується корпусу iPhone X, то він буде повністю скляним. Дисплей Super Retina з діагоналлю 5,8 дюйма буде займати всю лицьову поверхню телефону. Розщирення OLED-дисплея – 2436 на 1125 пікселів.

Кнопки “Додому” в десятому iPhone не буде – замість неї достатньо провести пальцем від нижнього краю екрана.

Смартфон оснащений двома задніми 12-мегапіксельними камерами одна під другою.

Як і в  iPhone 8, у “деятки” буде безпровідна зарядка.

Продажі iPhone X стартують з 3 листопада 2017 року. Ціна – від 999 доларів. Смартфон доступний двох кольорів — срібний і космічний сірий.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>