"Все, що в нас є – це народний гнів". Гурт BRUTTO показав другий …

Білоруський гурт BRUTTO представив кліп Середні віки, знятий на пісню, створену на вірш українського поета Сергія Жадана.

Автором музики є лідер гурту, екс-соліст гурту Ляпис Трубецкой Сергій Міхалок.

Режиссером другого відео BRUTTO на україномовну композицію стала Анна Бурячкова, оператор – Михайло Марков.

За задумами творчої групи, відео наповнене філософського сенсу та приголомшуючими уяву образами. В кліпі різноманітних 52 героя: скейтери – ангели смерті, феї, людина-риба, ельфи, грішний ангел, Діва Марія.

“Це відео – про байдужість і про те, що палаючі серця часто ховаються в самих звичайних людях”, – пояснює режисер відео.

Робота над кліпом – від ідеї до зйомки і монтажу – зайняла п’ять місяців.

  

“Я завжди казав, що середньовічні бестіарії та полювання на відьом найкраще знімати у спальниках – по-перше, завжди є масовка, по-друге, не потрібно будувати декорації, по-третє, режисер нікому не повинен пояснювати, що робити на знімальному майданчику. Мені здається, кліп вийшов досить страшним, щоб все це звучало переконливо. Не слід боятися монстрів всередині себе, слід боятися, що наші монстри знають про нас більше, ніж ми про них”, – прокоментував роботу гурту Міхалка Сергій Жадан. 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>