Вчені виявили нові докази існування дев'ятої планети Сонячної системи

Планета своєю гравітацією діє на об’єкти пояса Койпера.


девятая планета

<!– –>

Вчені заявили про те, що знайшли нові докази існування в Сонячній системі нової, поки ще невідомої планети. Докази її існування опублікував на своїй сторінці в Twitter астроном Майкл Браун, який зіграв ключову роль у “зниженні” статуса Плутона.

Браун опублікував слайд організації SETI, на якому показано існування ще одного об’єкта поясу Койпера (uo3L91), чий рух підвладний сильному гравітаційному впливу іншого великого і поки невідомого об’єкта. Імовірно, цим об’єктом і є дев’ята планета Сонячної системи.

Новий об’єкт був виявлений телескопом Канада-Франція-Гаваї, за допомогою якого вчені проводять дослідження зовнішніх меж Сонячної системи. Він обертається навколо інших космічних тіл.


22

<!– –>

Раніше вчені заявили про те, що дев’ята планета повинна знаходитися на орбіті з періодом близько 15 тисяч років, а її маса в 10 разів перевищує масу Землі. У найближчій точці дев’ята планета підходить до Сонця на відстань, що в сім разів перевищує радіус орбіти Нептуна — на 200 астрономічних одиниць (астрономічна одиниця дорівнює відстані від Сонця до Землі). Дальня точка орбіти віддалена від нашої зірки на 600-1200 астрономічних одиниць.


За матеріалами:

Hi-news.ru


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>