Вчені в паніці: Нібіру знищує Землю

Нещодавно відомий Геолого Ітан Троубрідж заявив, що наближається знищення людства, оскільки “планета Х” наблизилася до Землі на рекордно близьку відстань. У зв’язку з цим гравітаційне поле планети діє на Землю.

Стала частішою вулканічна активність, землетрусу, цунамі, ослаблення магнітного поля Землі – це наслідки впливу невідомої планети. На думку вченого всесвітня катастрофа почнеться виверження Єллоустонського супервулкана. Міфи і легенди доводили людству про існування Нібіру, і це виявилося правдою.

Нагадаємо, що до палеонтологам потрапив фрагмент бурштину, в якому збереглися останки вылупившейся змії крейдяного періоду.

Про знахідки розповідається в статті, опублікованій журналом Science Advances.

Останки датовані віком 98,8 млн років тому – серединою крейдяного періоду. Крихітна змійка довжиною 48 мм ідентифікована як представник раніше невідомого (і, зрозуміло, вимерлого) виду Xiaophis myanmarensis.

Як повідомляв Знай.uа, величезна частина Індійського океану, в якій немає кисню і життя поступово збільшується.

“Мертва зона” розміром в 1 млн кв. км. починається на глибині 100 метрів і закінчується на глибині більше 1,5 кілометрів, а вся ця площа просто позбавлена кисню.

Дослідник з Нью-Йоркського університету Абу-Дабі (ОАЕ) Зухейр Лашкар вважає, що мертве пляма в Індійському океані значно перевершує інші кліматичні катастрофи, і збільшується з кожним днем все швидше.

Також Знай.uа писав, що Астрономи з інституту Карнегі відкрили 12 нових супутників самої незвичайної планети – Юпітера. Завдяки цій знахідці кількість супутників у газовій планети досягло 79.

Нові супутники виявлені під час дослідження області за орбітою Юпітера — астрономи вважають, що там може знаходиться ще одна планета. Космічні тіла підтверджують цю теорію своєю траєкторією, на яку діє сильне гравітаційне поле.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>