Вчені зафіксували черговий "сигнал інопланетян"

Вчені зафіксували черговий сигнал інопланетян

Астрофізики знову зареєстрували швидкі радіоімпульси – спалахи, які раніше приписувалися інопланетянам.

Виявлений 5 листопада 2015 року швидкий радіоімпульс за своїми характеристиками збігався з сигналами, вперше зареєстрованими в 2012 році і обробленими в травні і червні 2015 року за допомогою суперкомп’ютера, передає УНІАН.

Це може означати, що швидкий радіоімпульс (хоча б той, про який говориться в дослідженні) міг виникнути, наприклад, у результаті швидкого обертання нейтронної зірки, а не космічної катастрофи, як вважалося раніше.

У плани вчених входить визначення місця розташування джерел швидких радіоімпульсів, а також їх дослідження в декількох електромагнітних діапазонах. Для цього фахівці планують залучити колег з CHIME (Canadian Hydrogen Intensity Mapping Experiment).

Швидкий радіоімпульс являє собою одиничний сигнал з космосу тривалістю кілька мілісекунд. Енергія такого випромінювання порівнянна з тією, що випромінює в простір Сонце за мільйон років. Вчені розходяться в поясненні природи сигналів.
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>