Вчені знайшли рештки Homo sapiens, які з'явилися 300 тисяч років тому

Вчені знайшли несподівані рештки першої людини у Марокко та запевняють, що Homo sapiens з’явилися на 100 тисяч років раніше, ніж дотепер стверджували всі фахівці.

Про це повідомляє видання Nature.

Археологічні розкопки проводились на берегах Атлантичного океану, коли дослідники з Інституту еволюційної антропології у Ляйпцигу (Німеччина) несподівано виявили знахідки кісток черепа та щелепи істот, які жили 315 тисяч років тому. Такі артефакти дозволили науковцям визначити походження Homo sapiens більш ніж на 100 тисяч років раніше, ніж вважалося.

У виданні науковці також стверджують, що територією розселення першої людини була не тільки Північна Африка, а швидше за все, увесь континент.

Якщо вважати, що людський рід походить із “Едемського Саду”, який територіально розташовувався поблизу Сахари, я б сказав, що цей “Едемський Сад” – це вся Африка
– розповів автор дослідження Жан-Жак Гублін.

Читайте також: Вчені розповіли, чи можливо воскресити динозаврів

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>