Вчені зробили шокуючі заяву про Чумацький Шлях

Американські вчені заявили, що в Чумацькому Шляху існує інопланетна цивілізація, яка здатна вийти на контакт із землянами, передає Ukr.Media.

Повідомляється, що вчені Луїс Анкордоки, Сусанна Вебер, Хорхе Соріано модифікували рівняння Дрейка, яке являє собою рівність, з однієї сторони якого перебуває твір семи множників, а з іншого – число позаземних цивілізацій.

У підсумку вони заявили, що в межах десяти кілопарсеків від Сонця, що порівнянно з радіусом диска Чумацького шляху, знаходиться як мінімум одна інопланетна цивілізація, у розпорядженні якої є доступні для комунікації з Землею засоби.

Відзначається, що в підході вчених кількість планет з цивілізаціями, здатними на контакт, виявляється пов’язаним з темпами народження небесних тіл, розташованих в межах зони населеності навколо материнської зірки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>