Вчені назвали лінь ознакою високого IQ

Люди, не схильні багато думати, швидше відчувають нудьгу і намагаються заповнити вільний час фізичною активністю.

Вчені з Університету Флориди заявили, що лінь свідчить про високий рівень IQ (коефіцієнт інтелекту). Про це пише Independent, посилаючись на Journal of Health Psychology.

Дослідники провели експеримент серед десятків студентів. Їм запропонували заповнити анкету, в якій також було запропоновано вибрати один з варіантів дій при вирішенні складних завдань.
За результатами було відібрано експериментальну групу з 60 осіб. Половина заявила, що отримують задоволення від виконання завдань, інші ж – думають над завданням за необхідності.

На учасників одягли фітнес-браслети, які протягом тижня заміряли рівень їхньої активності.

У результаті з’ясувалося, що група “думаючих” студентів здійснює значно менше рухів.

Дослідники зробили висновок, що люди, не схильні багато думати, швидше відчувають нудьгу, тому у них виникає бажання заповнити вільний час фізичною активністю.

Крім того, лінь є ознакою того, що людина схильна до занурення у власні думки, а фізично активні люди витрачають енергію, і у них просто не залишається сил на різного роду роздуми.

При цьому вчені наголошують, що високий IQ не є виправданням малорухливого способу життя.

Раніше вчені пояснили високі інтелектуальні здібності Homo sapiens довжиною хвилі біофотонів.

У липні повідомлялося, що вчені описали сотні раніше невідомих областей головного мозку людини і створили його детальну карту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>