В’ячеслава Чорновола не збиралися вбивати, – Тарас Чорновіл

В’ячеслава Чорновола не збиралися вбивати, – Тарас Чорновіл

У 1999 році відомого українського політика В’ячеслава Чорновола спочатку ніхто не збирався вбивати, переконаний його син – народний депутат III-VI скликань Тарас Чорновіл.

Про таке він заявив під час безстрокового телемарафону “Україна понад усе” в ефірі “5 каналу“.

“В’ячеслава Чорновола не збирався ніхто спочатку убивати, спочатку відбувався розколу “Руху”, добре профінансований, добре організований. Його знищували як політика. Коли він фактично переміг, коли розкол уже падав і коли він, який дуже сумнівався, чи варто йому йти на президентські вибори 1999 року (це в президентській канцелярії прорахували раніше, ніж сам Чорновіл для себе такі рішення зробив), коли він все ж таки вирішив, що він на ті вибори піде – це була відома його прес-конференція в “УНІАН” на початку березня, – після того увімкнувся вже годинниковий механізм”, – зазначив Тарас Чорновіл.

На його думку, точкою відліку став “останній момент інтерв’ю Чорновола Капелюшному (журналісту Леоніду Капелюшному – Ред.) буквально за кілька днів до цього вбивства, коли він дуже чітко розставив акценти, що це не буде просто його боротьба проти “кучмізму” чи за президентську посаду”.

“Він тоді сказав, що треба знищити, побороти оцей злочинно-фінансовий холдинг”, – наголосив нардеп.

Як повідомлялось раніше, сьогодні в Україні вшановують пам’ять лідера Народного руху, політв’язня і правозахисника В’ячеслава Чорновола.

25 березня 1999-го року В’ячеслав Чорновіл загинув в автокатастрофі. Автомобіль, у якому їхав політик, врізався у КамАЗ, що опинився поперек дороги. Спочатку аварію розслідували як звичайну ДТП, утім, із появою нових фактів, заговорили про політичне убивство.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>