Відбулося жеребкування матчу Німеччина – Україна в Кубку Федерації – РБК

Відбулося жеребкування матчу плей-офф Світової групи Кубка Федерації між збірними Німеччини і України з тенісу, який відбудеться 22-23 квітня в Штутгарті. Про це повідомляє сайт “Великий теніс України”.

Зустріч відкриється 22 квітня поодиноким поєдинком Юлії Гергес і Еліни Світоліної. В цей же день Леся Цуренко зіграє проти Анжелік Кербер. 23 квітня в одиночних матчах зустрінуться Кербер і Світоліна, а також Гергес і Цуренко. Закриє програму парний матч, в якому Карина Виттхефт і Лаура Зигемунд будуть протистояти Надії Кіченок і Ользі Савчук.

Варто зазначити, що поєдинки будуть проходити в Штутгарті на ґрунтовому покритті.

Нагадаємо, перша ракетка України Еліна Світоліна втратила десяту сходинку рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA). Українка опустилася на 13 місце за підсумками турніру серії WTA Premier Mandatory в Майамі, поступившись суперниці, яка не входив в число кращих 150 в світі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Messenger


Telegram


Chrome

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>