Відомий український арбітр продовжить суддівську кар'єру в чемпіонаті Криму

Український арбітр Юрій Вакс призначений головним арбітром матчу за «Суперкубок» анексованого Росією Криму, що проходить під егідою створеної окупаційною владою Прем’єр-ліги Кримського футбольного союзу (КФС).

Про це повідомив «президент» КФС Юрій Вєтоха.

«Я дуже радий, що Юрій Вакс, наш кримчанин, житель Сімферополя, який має діючі ліцензії УЄФА і ФІФА, призначений головним арбітром матчу за «Суперкубок». Це знакова подія», – зазначив Вєтоха.

Вакс з 2007 до 2016 року обслуговував матчі вищого дивізіону чемпіонату України. Голова КФС повідомив, що Вакс може стати арбітром чемпіонату на окупованому півострові.

«Зараз він проходить суддівський збір, який закінчиться 12 серпня, і за його підсумками ми повністю сформуємо суддівський склад на третій чемпіонат Криму», – розповів він.

Сьогодні стало відомо, що Вакс не з’явився на нараду арбітрів ФФУ, що спричинило за собою чутки про завершення кар’єри арбітром.

В Україні Вакс запам’ятався скандальним видаленням Дениса Гармаша в матчі проти «Шахтаря», за що був відсторонений від суддівства на 12 матчів.Також на його рахунку рекорд за кількістю жовтих карток, пред’явлених гравцям в одному матчі.

А в квітні минулого року стало відомо, що арбітр прийняв російське громадянство, але продовжував обслуговувати матчі української Премєр-ліги.

«Вголос»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>