Візит російського міністра Шойгу до Криму: МЗС України висловлює протест

Візит російського міністра Шойгу до Криму: МЗС України висловлює протест

Міністерство закордонних справ України висловлює протест через перебування у Криму міністра оборони Росії Сергія Шойгу, інформує mfa.gov.ua.

«У зв’язку з черговим неузгодженим з українською стороною перебуванням 09 вересня на тимчасово окупованій території АР Крим та м.Севастополь міністра оборони Російської Федерації С.Шойгу російському зовнішньополітичному відомству надіслано ноту протесту.

Наголошено, що перебування С.Шойгу на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь є відвертим нехтуванням з боку російської влади державним суверенітетом України, свідченням порушення з боку Російської Федерації Статуту ООН, принципів і норм міжнародного права, свідомого ігнорування цією країною своїх міжнародних зобов’язань.

Вчергове підкреслено, що вся відповідальність за ці та інші порушення покладається на Російську Федерацію, як державу-окупанта, відповідно до норм міжнародного права, її посадових осіб, а також незаконні «органи кримської влади» та їх представників, які ухвалюють незаконні рішення та вчиняють протиправні дії».

Фото radiosvoboda.org
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>