Військова контррозвідка СБУ зірвала спробу використати зброю на Майдані – Матіос

Військова контррозвідка Служби безпеки України перешкодила спробі доставити до Києва 12 автоматів і снайперську гвинтівку для використання під час масових акцій на Майдані, повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

Як повідомив він у фейсбуці, завдяки «філігранній роботі» цієї спецслужби слідчі військової прокуратури Південного регіону оформили затримання військовослужбовця-контрактника Військово-морських сил України з однієї з частин, що дислокована в Одесі.

«Контрактник, не знаючи, що перебуває під контролем контррозвідників, замовив із зони АТО і купив для так званої «Одеської народної республіки» 12 автоматів АК та гвинтівку СВД. Закуплену зброю «патріот»(??) збирався, згідно з допитом «гарячими слідами», везти сьогодні вночі на Київ для застосування завтра (в середу – ред.) на Майдані», – написав Матіос.

«Люди, повірте сьогоднішньому брифінгу голови СБУ та генпрокурора! Біда безумства і служіння агресору «п’ятої колони» – за дверима кожної домівки. Будьте пильні!» – закликав головний військовий прокурор.

“;
//parse XFBML, since it is not nativelly operative onload
if (!fbParse()) {
var c = 0,
FBParseTimer = window.setInterval(function () {
c++;
if (fbParse())
clearInterval(FBParseTimer);
if (c === 20) { //5s max
thisSnippet.innerHTML = “Facebook API unsuccessful to initialize.”;
clearInterval(FBParseTimer);
}
}, 250);
}
}
};
thisSnippet.className = “facebookSnippetProcessed”;
if (d.readyState === “uninitialized” || d.readyState === “loading”)
window.addEventListener(“load”, render);
else //liveblog, ajax
render();
})(document);

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>