Військова розвідка США прогнозує продовження бойових дій на Донбасі в 2018 – РБК

Глава військової розвідки Міноборони Сполучених Штатів Америки генерал-лейтенант морської піхоти Вінсент Стюарт заявив, що війна на Донбасі, імовірно, продовжуватиметься протягом 2018 року. Про це повідомляється в його доповіді, представленій Комітету Сенату США з питань збройних сил.

Генерал відзначає, що конфлікт на сході України між сепаратистами, яких підтримує Росія і українським урядом швидше за все, збережеться протягом усього наступного року. Надії на повне виконання мінських угод залишаються сумнівними.

“Росія навряд чи відмовиться від дестабілізуючих дій з метою змусити Україну капітулювати. РФ висуватиме вимоги, оскільки конфлікт залишається найбільш ефективним важелем впливу Кремля на Київ”, – відзначається в доповіді.

Україна не виконуватиме суперечливі елементи мінських угод, такі як надання особливого статусу деяким частинам Донбасу, поки Росія не виконає свої зобов’язання безпеки.

“Насильство по лінії зіткнення, ймовірно, обмежиться невеликими боями, хоча Росія зберігає готовність до ескалації конфлікту”, – додає Стюарт.

Нагадаємо, Кабмін очікує від нової Адміністрації США допомоги у зміцненні обороноздатності. Володимир Гройсман провів зустріч зі спікером Палати представників Конгресу США.
 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Messenger


Telegram


Chrome

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>