Військові заявляють про запобігання теракту у Станиці Луганській

За даними військових, біля будівлі Пенсійного фонду знайшли і знешкодили радіокерований фугас.

У четвер у Станиці Луганській українські сапери розмінували встановлений радіокерований фугас, зроблений з 120 мм міни, який зловмисники планували привести в дію під час великого скупчення людей, повідомляє прес-центр АТО.

“28 травня у Станиці Луганській група військової контррозвідки отримала оперативну інформацію про те, що біля будівлі Пенсійного фонду у Станиці Луганській терористи планують привести в дію вибухонебезпечний предмет під час великого скупчення людей, які хотіли провести там збори з вимогою відкрити пішохідний перехід через зруйнований міст”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, вже незабаром українські сапери розмінували встановлений фугас, зроблений з 120 мм міни. Теракту вдалося уникнути.

Як повідомляв Кореспондент.net, вчора біля Станиці Луганської на розтяжці підірвалися двоє військових, один загинув, інший в госпіталі.

До Станиці Луганської не можуть заїхати лікарі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>