Військові літаки Росії загрожують цивільним авіарейсам – генсек …

Військові літаки Росії загрожують цивільним авіарейсам – генсек …

Російські літаки літають над Чорним і Балтійським морями, але не ведуть переговори з цивільними суднами.

Присутність військових літаків Росії в повітряному просторі Європи небезпечна для цивільних авіарейсів. Про це заявив генсек НАТО Йєнс Столтенберг в понеділок, 15 грудня, передає 112.ua.

“Ми засікли посилення присутності збройних сил Росії в повітряному просторі європейських країн не тільки на півночі, але ще й над Чорним морем. Не тільки їхню кількість, але і кількість перельотів. І вони ніяк не ведуть переговорів між цивільними авіалініями, і це дійсно несе в собі небезпеку для цивільних перельотів, на відміну від військових літаків НАТО”, – зазначив Столтенберг.

Як повідомляв Кореспондент.net, напередодні міноборони Швеції заявило, що в небі над Балтійським морем російський військовий літак небезпечно зблизився з пасажирським лайнером. У Росії спростували цю заяву, зазначивши, що маршрут їхнього літака проходив за 70 кілометрів від шляху проходження лайнера.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>